Alyans Modelleri 2016

Alyans Modelleri 2016

Alyanslar; genç kızların ve kadınların rüyalarını süsleyen aksesuar parçaları arasında yer almaktadır. Bir genç kız ya da kadın; karşısında alyans gördüğünde adeta hayatla bağlantısı kopmaktadır. Alyanslara bu kadar ilgi duyan bayanları etkilemenin yolu da bu nedenle oldukça kolaydır. Evlenecek olan çiftler için de alyanslar büyük önem arz etmektedir. Birlikte yeni bir dünyaya adım atacak olan çift; takacağı alyanslarla da bu durumu perçinlemektedir. Farklı alyans modelleri sayesinde herkesin kendisine uygun olan alyansları bulması oldukça kolaydır. Her ne kadar kadınların daha fazla ilgi gösterdikleri bir alan olsa da; alyanslara erkekler de büyük bir rağbet göstermektedirler. Erkekler için de alyanslar önemli bir takı seçimidir. Bu yüzden sadece bayanlar için değil; aynı zamanda erkekler için de birçok farklı marka bu alanda üretim yapmaktadır.

Farklı alyans modelleri arasından kendi zevkine ve tarzına uygun olan alyansı seçme fırsatı bulan insanlar; farklı fiyat aralıkları sayesinde de bütçelerine uygun bir seçim yapma imkanı elde etmektedirler. Erkeklerin ve bayanların kendilerine uygun olan alyansları bulabilmeleri adına; dünyanın önde gelen takı markaları bu alanda farklı tasarımları piyasaya sürmektedirler. Farklı şekillerde alyansları dizayn ederek; herkesin kendi zevki doğrultusunda bir seçim yapabilmesine olanak tanıyan dünyaca ünlü takı markaları; fiyatlarındaki uygunluk sayesinde de herkese hitap etmeyi başarmaktadırlar. Söz ve nişan alyansı olmak üzere farklı tip alyanslar yer almaktadır. Aynı zamanda alyans çeşitleri arasında; altın alyanslar sıklıkla rağbet görmektedir. Altın olması nedeniyle bu tür alyanslar bayanları daha fazla etkisi altına almaktadır.

12 ayar altın alyans, evlilik için alyans, söz ve nişan için alyans, klasik kesim alyans, yeşil altın işlemeli alyans, 2 renk çift alyans, 2 renkli desenli çift alyans, yeşil altına çift alyans, 2 renkli taşlı nazar alyans gibi farklı alyans modelleri piyasadaki yerini almaktadır.

alinti...


DETAYLAR
Kategori : Bayan Modası
Ekleme Tarihi : 04.12.2015
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1307
rank
favori
like
share