Sırt Yağları Eritme Yöntemleri

Sırt Yağları Eritme Yöntemleri

Amacınız sırt yağlarınızı yakmak ise seçtiğiniz hareketleri hiç durmadan ,dinlenmeden yapın. Mesala hareketlerin ilk setlerini setler arasında dinlenmeden yapın 2 dakika dinlenin ve bir daha yapın ,yağ yakımını daha çok arttırmak için bol bol su için.

Hareketleri herzaman bilinçli dikkatli bir şekilde yapın ,yanlış ve bilinçsiz yapacağınız bir hareket ,vücudunuz zorlanabilir ve yaralanmalara neden olabilir.

Egzersizlere başlamadan önce ısınma hareketleri yapın ,daha sonra esneme hareketleri ile vücudunuzu esnetin.Her set arasında iki dakika dinlenin.

Bölgesel egzersizlerle kaslara şekil vermek mümkün fakat vücudun belirli bir kısmında kilo vermek mümkün değil fazla kilolar ancak bir bütün olarak yakılır ,sırt yağları eritme egzersizleride genel olarak yağ yakmayı hızlandıracak kardio egzersizleri ve sırt bölgesini şekillendirecek kasların görünümünü sağlayacak egzersizlerdir ,hem kiloda vermek için alınan kalori miktarını dengede tutucak diyetlerlede birleştirmeliyiz.

Sırt Yağları İçin Kardio Egzersizleri :Nabzı belirli bir oranda yükseltip 20-30 dakika bu seviyede tutmanıza yarayan egzersizler vücut genelinde yağ yakılmasına sağlar ,koşu,yokuş,yukarı tempolu yürümek ,merdiven çıkmak ,bisiklet ,yüzme gibi sporlar tempolu bir şekilde yapıldığında kardio egzersileri arasında sayılabilir ,yağ yakımını hızlandırmak için egzersiz süresini 60 dakika olarak ayarlayın ve bu egzersileri düzenli olarak haftanın 3-5 günü yapın.

Sırt Yağları İçin Ağırlık egzersizleriırt bölgesindeki yağlarınızı eritmek için ağırlıklardan yardım alabilirsiniz ,omuz ve sırt kaslarınızı çaliştırmak için bir sandalyeye sırtınız tam düz olacak şekilde oturun ve ayak tabanlarınız yine tam düz olacak şekilde yere basın .İki elinizdeki ağırlıkları omuz hizasından kollarınız tam açılacak şekilde yukarı doğru kaldırın ,her sette 10 kere almak şartıyla 4 set üstüste uygulayın.

İkinci ağırlık egzersizi için ayakta dizleriniz hafif kırarak biraz öne doğru eğilin ,bacaklarınız ve vücudnuzun üst kısmı arasında 60 derecelik açı olacak şekilde ayarlayın ,iki elinizde buluna ağırlıkları yukarı doğru çekin ve kolarınızı yavaşça aşağı doğru sarkıtın. Bu egzersizi 10 kere yapmak şartıyla 4 set tekrarlayın.

Dikkat: Daha önce sırt bölgesi için egzersiler yapmadıysanız ilk çalişmanızdan sonra sırt bölgeniz birkaç gün ağrıyabilir ,egzersizlere daha yavaş başlayın ilk önce ağırlıksız egzersileri yapın bir hafta sonra ağırlıklı egzersilere geçin ,bel fıtığı gibi bu bölgeyle ilgili Sağlık problemleriniz varsa ,egzersizlere başlamadan önce doktorunuza sorun ,tek başına bu egzersiler klio vermnizi sağlamaz sırt bölgenizi eritmek için ayrıyetten bir diyet programıda uygulamalısınız.

alıntıdır


DETAYLAR
Kategori : Diyet
Ekleme Tarihi : 06.07.2018
Beğeniler: 15
Favoriler: 0
İzlenmeler: 274
rank
favori
like
share
Tebrikler!

Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.

www.uyur.com/populer/


UYUR - 00:15