Kurallar

Kurallar

Ahlaksız isimler kullanmak yasaktır. Yöneticilerin bu türden kullanıcı adı olan üyelerin kullanıcı isimlerini değiştirmeye ya da üyeliklerini sonlandırmaya hakkı vardır.

Her üye kendi adına yazılan mesajlardan sorumludur. İstenmeyen bir durumda ben yazmadım çıkış yapmamıştım arkadasım yazdı gibi vesayre sebepler geçerli sayılmayacaktır.

Her ne sebepten ötürü olursa olsun üyelerin sonradan üyeliklerini ya da paylaşımlarını sildirmek gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer üye girmek istemiyorsa zaten bu kendi elindedir.

Paylaşımlar ilgili kategorilere açılmalıdır.Yöneticiler yanlış yere acilan konuları uyarmaksızın ilgili bölüme taşıyabilirler. Eğer uygun bir bölüm bulamadıysanız konuyu bir yöneticiye bildirebilir yardım alabilirsiniz.

Yeni bir paylaşım yapmadan önce lütfen arama özeliğini kullanarak daha önce aynı içeriğin paylaşılmamış olduğundan emin olunuz. Bu türden paylaşımlar yöneticiler tarafından silinecektir.

Sitemizde siyaset ve siyasi propaganda yapmak, bölücü mesaj içeren yazı ve fotoğraf paylaşımı yapmak, din istismari yapan mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazmak ve aynı şekilde baska bir üyeyi yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılması yasaktır.

Sitede sadece fotoğraf içerikli paylaşım yapılamaz. Üzerinde yazılı bilgi olsa dahi her grafiksel paylaşımın ilgili bir başlığı ve ilgili açıklama yazısı bulunmak zorundadır.

Sitemizdeki her paylaşımın en az 3 en fazla 10 adet içerikle alakalı etikete sahip olması gerekmektedir. Unutmayınız ki eklenen her etiket paylaşımınızın alternatif kelimeler ile de başkalarına ulaşması demektir.

Sitenin işleyiş ve kuralları hakkında bilgi sahibi olmak üyelerin sorumluluğundadır. Her kullanıcı bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Kuralarda değişiklik yapmak, ilave maddeler eklemek ya da çıkartma hakkı UYUR.COM insiyatifindedir.

Sitemizde uyur.com adresine ait dahili linkler haricinde farklı sitelere ait bağlantı adresleri paylaşmak yasaktır.