Anne Kız Kıyafet Kombinleri

Anne Kız Kıyafet Kombinleri

Anne kız kombinleri son dönemlerin trend örneklerinden bir tanesidir. Yeni dönem modasına uygun olarak hareket eden bireyler, anne – kız ve baba – erkek çocuk ürünlerini tercih ediyorlar. Bu sezonda çok fazla ilgi gösterilen kombinler arasında muhteşem ürünler yer alıyor. Çocuk büyüten anneler için en keyif alınacak alanlardan bir tanesi haline gelen anne kız kıyafetleri modası, gittikçe çığ gibi büyümeye başladı. Özellikle bahar aylarını yaşadığımız şu son günlerde tercih edilen renkler, sarı ve tonları turuncu, mavi ve tonları, yeşil rengi ve tonları, beyaz, mor ve kırmızı gibi canlı renklerden oluşuyor. Tabi ki asaletin öncüsü olan siyah rengi de bu sezondaki kombinler arasında bulunan vazgeçilmez renklerden bir tanesidir.

Anne kız elbiseleri için tercih edilen desenlerde, yatay çizgili, dikey çizgili, leopar desenli, düz ve çiçekli modeller yer alıyor. Yeni trend ürünler o kadar yaygın kullanılmaya başlanmış ki, büyük markalar bile, bu alandaki kombinlerini çoktan vitrinlere sıralamış gözüküyor. Taytlar, pantolonlar, etek ve yelekler, kot ceketler, Jean modelleri, kot gömlek ve tunikler, elbiseler, ayakkabı ve çoraplar, saç bantları, tokalar, bluz ve T’Shirt modelleri, kapriler gibi daha sayılabilecek onlarca ürünün birleşimi ile yapılan kombinler sonucunda, çok büyük bir enerji birleşmesi olduğu düşünülmektedir. Baskılı bluz takımları ile kullanılan taytlar, boyunluk ve takılar, kot pantolon ve bluzlar vazgeçilmez kombinler arasında yer alıyor. Özellikle bu kombinler içerisinde hakim olan desenler, leopar modeller, minik kalpli örnekler, yatay ve dikey çizgili modeller, puanlı desenler, çiçek desenleri gibi örnekler ile karşımıza çıkıyor.

Anne kız giyim modelleri arasından her bayan, kızı ve kendisi için uyumlu gördüğü kıyafetleri tercih edebilir. En büyük üne sahip olan markaların hazırladığı ürünler bütçeyi zorluyorsa, buna göre farklı tercihler de düşünülebilir. Bunun dışında bir de özel dikimler ile hazırlanabilen ürünler bulunuyor. Kızın bedeni ve annenin bedenine uygun olarak dikilecek olan kıyafetler de, uyumluluğun simgelerinden bir tanesi olmaktadır. Yeni doğan bebekten on veya on beş yaşına gelmiş kızlara bile giydirilen bu kıyafetler ile herkesi kıskandıran hanımlar olabilirsiniz. İsteğe göre, spor şıklık, gece şıklığı, etekli kombinler, elbiseler, taytlı kombinler ve klasik kıyafet seçimleri ile kombinler yapılabilir. En kolay tercih edilen ürünler arasında aynı pantolon üzerine giyilen, ceket ve bluzlar dikkat çekmektedir. Sıcak yaz aylarında tercih edilen anne kız ürünleri arasında da tulum ve elbise gibi tek parça ve hafif olan kıyafet seçenekleri yer alıyor. Etraftaki herkes, bu kombin ile gördüğü anne kızı şüphesiz kıskanacaktır. Çanta ve takı gibi aksesuarlarla da bütünleştirilen kombinler, çok daha göze hitap eden ürünler haline gelecektir. Bu alanda beğenilen her kıyafet tercih edilebilir.


DETAYLAR
Kategori : Bayan Modası
Ekleme Tarihi : 22.05.2015
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 5012
rank
favori
like
share
Çorbası geldi aklıma :D

BiR-DOST 22.05.2015 - 23:57
Evet :D

SU-PERISI 22.05.2015 - 23:56
Analı kızlı he :D

BiR-DOST 22.05.2015 - 23:49